Stowarzyszenie Rzemieślnik to miejsce dla świadomych konsumentów oraz producentów jakościowej żywności.

O nas

Stowarzyszenie Rzemieślnik

 

Ma na celu pokazanie tajników rzemiosła piekarskiego, cukierniczego i lodziarskiego. Jak powstaje prawdziwy chleb, przepyszne ciasta i naturalne lody? My to wiemy i odsłonimy wam to, abyście też mogli to zobaczyć. Nasi członkowie prowadzą mikro i małe zakłady, kultywują kunszt i rzemiosło, wkładają w to całe swoje serce i my wam to pokażemy! 

 

Od teraz hasło SMACZNEGO nabierze nowego znaczenia.

Znajdźcie ich, czekają na was!

Nasz Zespół

 

Na pokładzie stowarzyszenia znajdują się specjaliści w swoim fachu. To oni sprawdzają czy wyśrubowane normy i standardy są przestrzegane a w gronie członków mogą się znaleźć wyłącznie najlepsze warsztaty.

 

 

 

Kurek Mirosław

Prezes Stowarzyszenia

 

Manager, cukiernik, wieloletni pasjonat zdrowej żywności i rzemiosła.

Pierwsze kroki stawiał pracując w cukierni, został czeladnikiem i mistrzem cukiernictwa. Zarządzał wieloma zakładami, od lat zgłębia problematykę związaną z zarządzaniem, organizacją, technologią, trendami w branży i kluczowymi czynnikami sukcesu małych firm.

Z wykształcenia technik ekonomista i magister zarządzania o specjalności zarządzanie przedsiębiorstwem

 

 

Natalia Aurora-Ignacek

V-ce prezes stowarzyszenia, patron medialny

 

Dziennikarka kulinarna, redaktor naczelna magazynu i portalu Mistrz Branży. Pasjonatka czekolady, autorka Bloga Czekolady. Promotorka rzemieślniczych słodkości i wypieków.  Współorganizatorka kulinarnych eventów oraz jurorka branżowych konkursów.

 

Krzysztof Wysłucha

W-ce prezes Stowarzyszenia

 

Reprezentuje już III już  pokolenie piekarniczo-cukiernicze. Jego ścieżka edukacji początkowo nie była bezpośrednio związana z obecnie wykonywanym zawodem, jednak kontynuuje rodzinną pasję i biznes. Absolwent liceum handlowego, ukończył studia na wydziale  Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Dorastał w środowisku  małego zakładu rzemieślniczego co pozwoliło mu pozyskać niezbędną wiedzę i umiejętności aby uzyskać  tytuł  mistrza w zarówno w zawodzie piekarz i cukiernik. nie spoczywa na laurach i wciąż poszerza swoje umiejętności i wiedzę.

Dziś jego zakład to nie tylko pieczywo czy wyroby cukiernicze ale także lody w sezonie wiosna-lato a jesień i zima to pyszne czekolady i pralinki.

 

 

Michał Wójcik

W-ce prezes Stowarzyszenia

 

"Misiek" Michał Wójcik to utalentowany i pełen pasji piekarz, który wraz z żoną prowadzi piekarnię "Młyn" w Olecku. Jego kreatywność i umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnymi technikami sprawiają, że wypieki w jego piekarni są nie tylko piękne, ale także niezwykle smaczne. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.  "Misiek" przyciąga klientów nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także pasją do pieczenia. Piekarnia "Młyn" to miejsce, gdzie można nie tylko skosztować wyśmienitych wypieków, ale również poczuć atmosferę ciepła i gościnności. "Misiek" stara się zaspokoić różnorodne gusta klientów i sprawić, że chwila spędzona w jego piekarni będzie niezapomniana. Angażuje się w takie projekty jak "Efekt Klimasa" czy Chlebomaty. 

 

 

Karol Ważny

Przewodniczący komisji rewizyjnej

 

Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Gdańskim, specjalista z zakresu prawa administracyjnego z kilkunastoletnim doświadczeniem współpracy z trójmiejskimi kancelariami prawnymi. W swojej praktyce zajmuje się również prawem cywilnym, gospodarczym i prawem pracy. W kadencji 2018-2023 Radny Miasta Gdańska.

 

 

Krzysztof Piotrowicz

Członek komisji rewizyjnej

 

Senior Software Engineer, programista, pasjonat produktów naturalnych i rzemieślniczych. 

 

 

 

rzemieślnik stowarzyszenie instagram

Stowarzyszenie RZEMIEŚLNIK

Jana Heweliusza 11/811

80-890 Gdańsk

Nip: 583 346 00 01

KRS: 0000992704

Nest Bank

82 1870 1045 2078 1074 5726 0001

© 2022 Stowarzyszenie Rzemieślnik. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie - Stowarzyszenie Rzemieślnik

Statut

Standardy

Stoisko Rzemieślnik

Debata o rzemiośle

Kontakt

Konkursy 

Praca!

Bread In Box

Wspierają nas