© 2022 Stowarzyszenie Rzemieślnik. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie - Stowarzyszenie Rzemieślnik

Stowarzyszenie Rzemieślnik to miejsce dla świadomych konsumentów oraz producentów jakościowej żywności.
29 sierpnia 2022

Zawiązanie Stowarzyszenia

Pomysł na zawiązanie stowarzyszenia powstawał lata wcześniej. To wynik wielu rozmów i efekt wielu potrzeb. 

W Polsce mamy coraz więcej pasjonatów pieczenia prawdziwego chleba, ciast jak i wyrabiania naturalnych lodów. To nieliczne firmy, które przykładają się znacznie bardziej do swojej produkcji, traktują ją jak misję i dzięki temu konsumenci, którymi jesteśmy wszyscy, dostają TO CO NAJLEPSZE. My nazywamy takich ludzi Rzemieślnikami, choć w świetle prawa polskiego to nie zawsze idzie w parze z jakością i uczciwością. 

Dlatego nasze nowe stowarzyszenie tworzy nową jakość, specjalna komisja fachowców będzie osobiście audytować każda firmę, która uważa że spełnia nasze wyśrubowane warunki. 

Najlepsi, którzy przejdą weryfikację, dostaną nasz certyfikat jakości "Rzemieślnik", który będzie właśnie oznaczać dla konsumenta GWARANCJĘ rzemieślniczej jakości, prostego składu, wysokiej jakości surowców, naturalnych procesów i włożonego serca w wypieki czy lody.

Nasze wartości i standardy znajdują się w zakładce 

Rzemieślnik.org » Standardy (rzemieslnik.org)

Wszyscy członkowie założyciele, którzy znajdują się na powyższym zdjęciu gwarantują przestrzeganie standardów również u siebie w zakładach. Jakość i wysokie standardy to będzie coś nad czym  będziemy cały czas pracować i zamierzamy z biegiem czasu podnosić poprzeczkę! 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi że udało się doprowadzić do założenia stowarzyszenia, co daje nam ogromną nadzieję na wyniesienie branży piekarskiej i cukierniczej na wyższy poziom, na standaryzację wysokiej jakości produktów i na prawdziwą gwarancję jakości dla konsumentów. 

To dopiero początek naszej drogi, zamierzamy zrzeszyć i wzmocnić jak największą liczbę ambitnych właścicieli, co z jednej strony da im poczucie wspólnoty i solidarności oraz pomoc w prowadzeniu trudnego biznesu a z drugiej strony pozwoli stworzyć jednolite wartości i ich certyfikację. KLIENT NASZ PAN!

rzemieślnik stowarzyszenie instagram

Stowarzyszenie RZEMIEŚLNIK

Jana Heweliusza 11/811

80-890 Gdańsk

Nip: 583 346 00 01

KRS: 0000992704

Nest Bank

82 1870 1045 2078 1074 5726 0001

© 2022 Stowarzyszenie Rzemieślnik. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie - Stowarzyszenie Rzemieślnik

Statut

Standardy

Stoisko Rzemieślnik

Debata o rzemiośle

Kontakt

Konkursy 

Praca!

Opłaty

Wspierają nas