Stowarzyszenie Rzemieślnik to miejsce dla świadomych konsumentów oraz producentów jakościowej żywności.

SWEETTARGI 2024 - MTK Katowice w dniach 16-18 marca 2024r.

Targi Cukiernicze, Piekarskie i Lodziarskie Sweettargi to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 7 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Kilkuset wystawców prezentuje maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży. 

Rzemieślnik w tej edycji targów przygotował 

STOISKO RZEMIEŚLNICZE na którym fachowcy piekarze i cukiernicy zaprezentują swoje umiejętności i pokażą odwiedzającym w jaki sposób należy produkować w sposób właściwy pieczywo, ciasta i wyroby ciastkarskie.

Dodatkowo RZEMIEŚLNIK organizuje debatę poświęconą sprawom rzemiosła w Polsce oraz problemom z którymi borykają się rzemieślnicy. 

Podczas imprezy RZEMIEŚLNIK zaprezentuje 2 prelekcje poświęcone problematyce zarządzania przedsiębiorstwem z branży.

W tym roku - 2024, RZEMIEŚLNIK wystąpił o sfinansowanie stoiska promocyjnego do KOWR, składając propozycję zadania do Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych!

 

Z uwagi na to że RZEMIEŚLNIK zrzesza m. in. właśnie producentów pieczywa, czyli inaczej mówiąc przetwórców produktów zbożowych, komisja funduszu promocji obdarzyła naszą organizację wielkim zaufaniem i postanowiła wesprzeć nasze działania. Nie zawiedziemy członków komisji i z wielką przyjemnością wypełniamy cel zadania jakim jest "budowanie pozytywnego wizerunku polskich produktów zbożowych wśród przetwórców, handlowców i konsumentów". 

 

Większość naszych działań nakierowana jest właśnie na budowę pozytywnego wizerunku polskiego pieczywa rzemieślniczego i idąc dalej, promocję właśnie takich wyrobów w społeczeństwie, ponieważ głęboko wierzymy w to że dobry chleb jest podstawą naszej diety i należy przywrócić mu jego miejsce i znaczenie w codziennej diecie Polaków!

 

Zadanie finansowane jest z

Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych 

#FunduszePromocji

Stoisko promocyjne 

"POLSKIE RZEMIOSŁO PIEKARSKIE - OPARTE NA MĄCE, WODZIE I SOLI"

CO DLA WAS PRZYGOTUJEMY?

 

- Stoisko do prezentacji RZEMIOSŁA piekarskiego

- Debatę z wybitnymi fachowcami z branży, poświęconą walorom rzemiosła w przetwórstwie zbożowym,

- Stanowisko do rozmów z przedstawicielami branży na temat walorów rzemieślniczej produkcji wyrobów piekarskich,

- Minimum 2 pokazy produkcji tradycyjnych przetworów zbożowych,

- Szkolenie “Efektywne zarządzanie małą lub średnią piekarnią opierająca swoją produkcję o tradycyjne technologie i naturalne surowce zbożowe” transmisja poprzez media społecznościowe,

- Szkolenie “Przewagi konkurencyjne produkcji piekarskiej opartej na naturalnych surowcach zbożowych zamiast gotowych mieszanek piekarskich i polepszaczy” - transmisja poprzez media społecznościowe.

rzemieślnik stowarzyszenie instagram

Stowarzyszenie RZEMIEŚLNIK

Jana Heweliusza 11/811

80-890 Gdańsk

Nip: 583 346 00 01

KRS: 0000992704

Nest Bank

82 1870 1045 2078 1074 5726 0001

© 2022 Stowarzyszenie Rzemieślnik. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie - Stowarzyszenie Rzemieślnik

Statut

Standardy

Szkolenia

Debata o rzemiośle

Kontakt

Konkursy 

Praca!

O nas

Wspierają nas